Įvyko vidinė klaida
Logo Logo
0 00:00

Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažiniai masažai – kūno balanso atstatymas

Leiskite kūnui atrasti pusiausvyrą pasitelkdami limfodrenažinio masažo magiją. Tai puikiai subalansuotas ir vienas švelniausių, tačiau itin efektyvių masažų. Tai specialus masažo tipas, skirtas skatinti limfos nutekėjimą iš audinių ir pagerinti limfinės sistemos veikimą.  Na, o limfa, paprastai tariant, tai klampus skystis, kuriame vyrauja limfocitai.  

  1. Imuninės sistemos palaikymas. Limfinė sistema yra glaudžiai susijusi su imunine sistema – limfos audiniai yra kupini imuninių ląstelių, kurios padeda kovoti su infekcijomis ir ląstelių pažeidimais. Limfos audiniai taip pat padeda identifikuoti ir pašalinti svetimkūnius, bakterijas ir virusus iš organizmo.
  2. Skysčių balansas. Limfinė sistema padeda palaikyti kūno skysčių balansą. Ji atlieka svarbų vaidmenį pašalinant skysčių perteklių, toksinus. 
  3. Audinių patinimo prevencija. Limfinė sistema padeda išvengti audinių patinimo (edemos). Kai limfinė sistema veikia tinkamai, ji gali efektyviai pašalinti skysčių perteklių, apie kurį jau minėjome, o tai tuo tarpu padeda išvengti patinimo.
  4. Riebalų absorbcija. Limfinė sistema taip pat yra atsakinga už riebalų absorbciją iš virškinimo trakto. Po riebalų skaidymo virškinimo trakte, jie absorbuojami į limfinę sistemą ir transportuojami per kraują į kitus organizmo audinius. Dėl sutrikusios limfotakos gali atsirasti ir celiulitas. 

Sutrikus limfos sistemos veikimui, žmogus jaučiasi ne tik apsunkęs, patinęs, tačiau ir mažiau atsparus infekcijoms, ligoms. Na, o vietoj energijos ir geros nuotaikos vis dažniau jaučiamas bendras nuovargis. Todėl galime drąsiai sakyti, jog „išjudinti limfą“ būtina. Limfodrenažinis masažas – puikus būdas tai padaryti. 

Limfodrenažiniai masažai, tai daugiau nei atsipalaidavimas, tai švelnus terapeuto rankų šokis, kuris aktyviai sprendžia skysčių kaupimosi problemą, šalina iš organizmo toksinus ir veikia kaip anticeliulitinė priemonė. 

Kodėl dar verta rinktis limfodrenažinį masažą?

Limfodrenažinis masažas yra daugiau nei paprastas masažo tipas – tai veiksmingas būdas palaikyti limfinės sistemos sveikatą, pagerinti bendrą savijautą ir gyvenimo kokybę. 

Švelnūs ir malonūs judesiai atpalaiduoja raumenis, sumažina stresą ir paleidžia mintis plaukti ramioje tėkmėje.

Atrodo tik du coliai virš kasdienybės, o jausmas toks geras… Tai laikas skirtas tik jums ir jūsų kūnui, tai visavertė gerovė už kurią kūnas dėkoja.

Kaip atliekamas limfodrenažinis masažas?

Limfodrenažinis masažas yra švelnus ir tikslingas procesas, kuris dovanoja rūpestį ir lengvumą kūnui.

Masažas prasideda atsargiais ir švelniais judesiais, kurie siunčia impulsus limfinei sistemai.

Patyręs specialistas naudoja specialias limfodrenažo technikas, kurios skatina limfos nutekėjimą ir pašalina perteklinį skystį iš audinių. Specialistas gali sutelkti dėmesį į konkrečias sritis, kuriose pastebimas patinimas ar kitos limfinės sistemos problemos. Masažo metu naudojamas raudonėlio, mandarinų ir saldžiųjų apelsinų absoliutais praturtinamas Mei Drein aliejus. Tai – tikra pasaka, kuri gali virsti realybe. 

Po masažo svarbu gerti kuo daugiau skysčių ir pailsėti. 

Kada verta rinktis limfodrenažinį masažą?

Limfodrenažinis masažas yra idealus po ilgos darbo dienos, kai jūsų kūnas yra perpildytas toksinais ir skysčiais. Taip pat, jei jaučiate nuolatinį stresą ir įtampą, limfodrenažinis masažas gali padėti susigrąžinti vidinę ramybę.

Jei susiduriate su patinimais ar edema, ypatingai po operacijų ar sužalojimų, limfodrenažinio masažo magija padės pašalinti skysčius ir pagerins kraujotaką, skatindamas gijimo procesą.

Jis tinka dėl visų aukščiau išvardintų priežasčių ( norint kontroliuoti svorį, pašalinti skysčius, patinimus ir t.t.).

Limfodrenažinis masažas – tai tarsi švelnus vėjo gūsis, kuris suteikia kūnui galimybę atsiskleisti, kaip ankstyvam pavasario žiedui. Tai ne tik masažas, tai kelias į pusiausvyrą.  

Kiekvienas judesys, atliekamas švelniai ir meistriškai, yra kaip švelnus lietaus lašelis, besilydintis per odos paviršių, atveriantis kelią gydymui ir atsipalaidavimui. Tai paslaptis, kuri atsiskleidžia, kai masažo specialistas moko jūsų kūną kalbėti tyliai ir švelniai. Šiluma, kuri sklinda iš specialisto rankų, puoselėja ne tik jūsų odą, bet ir sielą. Tai ne tik fizinis malonumas – tai taikos akordas, beskambantis kiekvienu judesiu, skatinantis limfą judėti laisvai ir harmoningai.

Masažas tampa kelione į savo vidinį pasaulį, kur viskas lėtėja ir virsta ramybe. Jis subtiliai atsiveria kaip žiedas, kvapą gniaužiantis ir sielą globojantis, kiekvieną kartą priverčiantis pamiršti kasdienines rūpesčius ir pasinerti į malonumo gėrybes.

Limfodrenažinis masažas Vilniuje ar bet kokiame kitame pasaulio kampelyje – tai eliksyras, kuris ne tik lepina kūną, bet ir globoja sielą, skatindamas jūsų vidaus švytėjimą ir subtilų pasitenkinimą. Tai patyrimas, kurį sunku išreikšti žodžiais, bet kurį galima jausti kiekviename prisilietime.

Kada limfodrenažinis masažas nerekomenduojamas?

Nors limfodrenažinis masažas yra naudingas daugumai žmonių, yra tam tikrų atvejų, kai jis gali būti nerekomenduojamas arba reikia pasitarti su gydytoju prieš jį atliekant. Pavyzdžiui:

  1. Aukštas kraujospūdis. Jei turite aukštą kraujospūdį, rekomenduojama pasitarti su gydytoju prieš atliekant limfodrenažinį masažą. 
  2. Širdies ligos. Žmonėms, sergantiems širdies ligomis,  prieš atliekant masažą, būtina pasitarti su gydytoju.
  3. Vėžiniai susirgimai. Žmonėms, sergantiems aktyvia vėžio forma limfodrenažinis masažas nerekomenduojamas. 
  4. Odos infekcijos arba žaizdos. Jei turite odos infekciją, opą ar kitą odos pažeidimą, limfodrenažinis masažas gali būti nerekomenduojamas arba reikalaujantis specialaus įvertinimo. 
  5. Nėštumas. Nors limfodrenažinis masažas gali būti naudingas nėštumo metu, ypač siekiant mažinti edemą ir patinimą, svarbu pasitarti su gydytoju prieš atliekant bet kokį masažą nėščioms moterims. Kai kurie masažo būdai gali būti nerekomenduojami nėštumo metu arba reikalauti specialių atsargumo priemonių.

Prieš pradedant bet kokį masažo kursą ar kitą gydymą, svarbu pasitarti su gydytoju, jei turite kokių nors sveikatos sutrikimų arba laukiatės.  Gydytojas galės nustatyti, ar limfodrenažinis masažas yra saugus ir tinkamas jums. 

Limfodrenažinis masažas – kaina

Neretai sakoma, jog limfodrenažinis masažas neturi kainos, jis – neįkainojamas. Nors masažo kainos yra skirtingos, tačiau tikrai prieinamos, ypač, kai suprantame ir prisimename, kokia yra limfodrenažinio masažo nauda kūnui ir sielai. Investicija į sveikatą ir geresnę savijautą yra vienas geriausių pasirinkimų.

Tai investicija į energingą, darbingą rytojų, geresnę emocinę sveikatą, ilgesnį ir kokybiškesnį gyvenimą. Be to, investuodami į savo sveikatą, mes taupome pinigus. Kuo labiau rūpinamės sveikata, tuo mažesnė tikimybė, jog prireiks didelių išlaidų ligų diagnozavimui, gydymui ir t.t.  Svarbu, kad investicija būtų iš meilės, noro ir be jokio sąžinės balso – tai, kas pagerina mūsų sveikatą ar savijautą, verta kur kas daugiau.

Todėl, kai renkamės kokybišką masažą, poilsį, patyrusį specialistą, o gal prabangią procedūrą, turime tai daryti sąmoningai ir su meile.