Įvyko vidinė klaida
Logo Logo
0 00:00

Plaštakų, pėdų ir plaukų puoselėjimo procedūros

Plaukų SPA. Skamba egzotiškai, ar ne? Galvos masažas puikus, įtampos kaip nebūta. Ir ne tik
galvoje, visas kūnas lengvesnis ir paslankesnis. Tiesa, pastaruoju metu šąla galūnės, net dienos metu jaučiu stingulį pėdose. Tad šio mėnesio pasirinkimas – visos procedūros skirtos mano rankoms ir kojoms.

Manikiūras ir pedikiūras

Klasikinis manikiūras ir pedikiūras
120 min. | 95.00 €
120 min. | 95.00 €
Manikiūras ir pedikiūras su ilgalaikiu lakavimu
150 min. | 115.00 €
150 min. | 115.00 €

Plaštakų ir pėdų SPA

Plaukų SPA

Manikiūras, pedikiūras, plaukų procedūros

Tikrasis grožis slypi detalėse.

Švelni rankų ir pėdų oda, tvarkingi nagai, išpuoselėti plaukai – visa tai formuoja nepriekaištingą mūsų įvaizdį. Todėl šioms iš pirmo žvilgsnio nedidelėms detalėms svarbu skirti pakankamai dėmesio. Profesionalus manikiūras ir pedikiūras daugeliui yra tapęs įprastu dalyku. Tačiau, ar žinojote, kad šiomis grožio procedūromis galite mėgautis SPA erdvėje ir taip jas paversti dar malonesnėmis? Ir tai dar ne viskas. Čia taip pat galite išbandyti plaštakų ir pėdų SPA ar atkuriamąją plaukų terapiją. Kviečiame su šiomis procedūromis susipažinti iš arčiau.

 

Manikiūras

„Bokšto SPA“ atliekamas manikiūras Vilniuje – išskirtinė patirtis, kurios nesinorės praleisti. Pagal poreikius galite pasirinkti norimą procedūrą: klasikinį manikiūrą, su paprastu arba ilgalaikiu lakavimu. Norite užsisakyti kažkurį iš jų? Mūsų svetainėje tai padarysite itin greitai ir paprastai. Tiesiog išsirinkite norimą procedūrą ir spauskite „Į krepšelį“. Suplanuokite tobulą atsipalaidavimo akimirką jau dabar!

Ar žinojote, kad SPA manikiūras ne tik padeda užtikrinti estetišką nagų išvaizdą, bet ir suteikia daug kitų naudų? Mūsų rankos yra labiau veikiamos kasdienių nešvarumų ir oro sąlygų nei bet kuri kita kūno dalis. Tai reiškia, kad ant jų lengvai kaupiasi nešvarumai ir nuolat atsiranda naujų odos ląstelių, o senosios nyksta. Profesionalus manikiūras apima kruopštų odos valymą, kurio metu pašalinami visi nešvarumai ir negyvos odos ląstelės. Todėl rankų oda tampa švari ir lygi.

Atliekant profesionalų manikiūrą, rankų odą yra masažuojama, kas neįtikėtinai atpalaiduoja ir padeda pagerinti galūnių kraujotaką. Be to, tai gali sumažinti skausmą ir padėti kūnui paskirstyti šilumą šaltuoju sezonu.

Grybeliai linkę augti tiek ant kojų, tiek ant rankų nagų. Dažnai prireikia kelių savaičių, kad infekcija taptų pastebima. Tačiau manikiūro meistrai gali pastebėti grybelinę infekciją dar ankstyvoje stadijoje, kai ją lengviausia gydyti.

Nesvarbu, ar tai būtų įtempta diena, ar nerami savaitė, jei skirsite laiko manikiūrui, tai gali padaryti stebuklus ir sumažinti streso lygį. Ši procedūra išlaisvins Jūsų mintis nuo bet kokios įtampos, todėl pagerės savijauta.

 

Pedikiūras

„Bokšto SPA“ galite pasilepinti ne tik profesionaliu manikiūru, bet ir pedikiūru. Tai puikus pasirinkimas norintiems atsipalaiduoti ir pasirūpinti puikia savo pėdų bei kojų nagų būkle. Klasikinis pedikiūras, su paprastu, o gal ilgalaikiu lakavimu? Išsirinkti norimą procedūrą galite jau dabar. Garantuojame, kad mūsų specialistų atliekamas pedikiūras Vilniuje suteiks dar nepatirtą malonumą.

Kaip ir profesionalus manikiūras, pedikiūras pasižymi įvairiapuse naudą: leidžia pasirūpinti patrauklia pėdų ir kojų nagų išvaizda, padeda išvengti infekcijų, gerina nagų būklę. Taip pat jo metu atliekamas pėdų masažas padeda skatinti kraujo cirkuliaciją ir atsipalaiduoti.

Norite vieno apsilankymo metu pasirūpinti ir rankų, ir kojų nagais? Tuomet „Bokšto SPA“ procedūra manikiūras ir pedikiūras skirta būtent Jums. Pasirinkę ją, ne tik pasimėgausite dvigubu malonumu, bet ir sutaupysite. Šią procedūrą, kaip ir bet kurią kitą, galite užsisakyti mūsų svetainėje.

 

Plaštakų ir pėdų SPA

Vargina sausos, sudirgusios, šąlančios plaštakos, o gal pavargusios, šiurkščios ir šąlančios pėdos? Atgaivinti jas padės specialios SPA procedūros.

Plaštakoms skirtos terapijos metu naudojamos veikliųjų medžiagų prisotintos pirštinės, kurios sudrėkina ir pamaitina odą. Masažas leidžia atpalaiduoti įsitempusius raumenis. Po tokios procedūros plaštakos tampa švelnios, elastingos, taip pat sumažėja bendras organizmo nuovargis.

Atliekant pėdų SPA, vonelėje suminkštinama jų oda, šveitikliu pašalinamos suragėjusios odos ląstelės, o masažuojant sumažinama įtampa. Tokios procedūros rezultatas – švelnios, sudrėkintos pėdos ir mažesnis bendras organizmo nuovargis.

„Bokšto SPA“ taip pat galite išbandyti bendrą plaštakų ir pėdų SPA terapiją. Ši procedūra padeda sušildyti galūnes, suteikia joms švelnumo ir elastingumo, be to, pagerina bendrą savijautą.

 

Plaukų procedūros

Sveiki ir patraukliai atrodantys plaukai – daugelio siekiamybė. Deja, tačiau yra daugybę veiksnių, galinčių neigiamai paveikti jų būklę: aplinkos tarša, karštas plaukų džiovintuvų oras, nepalankios sudėties priemonės ir taip toliau. Profesionalų atliekamos procedūros plaukams gali būti vienas efektyviausių būdų juos atgaivinti.

„Bokšto SPA“ atliekama atkuriamoji plaukų terapija yra parenkama individualiai pagal plauko struktūrą. Jos metu naudojamos japoniškos intensyvaus atstatymo priemonės, padedančios pagerinti gyvybingumą ir žvilgesį praradusių, išsausėjusių plaukų būklę.

Be to, ši procedūra intensyviai atkuria plauko žievės mikroelementus. Ji pasižymi giliu poveikiu, leidžiančiu grąžinti plaukų stiprumą, elastingumą, drėgmę ir blizgesį.

Manikiūras ir pedikiūras Vilniuje, plaštakų ir pėdų terapija, plaukų procedūros – visu tuo galite pasimėgauti ypatinga estetika alsuojančioje „Bokšto SPA“ erdvėje, pačioje sostinės širdyje. Nudžiuginkite save įkvepiančia poilsio akimirka ir pasisemkite gerų emocijų.