Įvyko vidinė klaida
Logo Logo
0 00:00

Du coliai virš kasdienybės

Žingsniuoju akmenimis grįsta gatvele link aukšta siena apjuosto kiemo. Nusileidžiu į
senuosius rūsius, kur aptinku nuošalų poilsio labirintą.

Miesto šurmulys ir skuba lieka už sienų. Čia tvyro šilta tyla. Mintys savaime nurimsta, kūnas atsipalaiduoja. Įtampa ir nuovargis išsisklaido. Nusimetu drabužius, susirandu sauną ir įsitaisau ant plataus medinio gulto. Pirmieji karščio lašai ir aš jau stoviu po ledinio vandens pliūpsniu, kuris akimirksniu sugrąžina kūno stangrumą. Dvidešimt penki metrai baseino suderina raumenų darbą. Tylos kambaryje klausa mėgaujasi čiurlenančio vandens monotonija. Teigiamus kūno pojūčius papildo atpalaiduojantis masažas ir prieš akis atsiverianti žaluma senųjų bažnyčių fone.

Sugrįžtu į miestą lengvu žingsniu, – du coliai virš kasdienybės, sušnabžda pralekiantis vėjas. Ir man tai patinka.

Dienos SPA centras Vilniuje

„Bokšto SPA“ – Jūsų tobulai atsipalaidavimo akimirkai skirtas dienos SPA Vilniuje, pačioje senamiesčio širdyje.

Čia atliekamos įvairios kūno sveikatinimo ir puoselėjimo procedūros, leidžiančios atgaivinti kūną, protą ir sielą. Patyrę SPA specialistai naudoja tik aukštos kokybės produktus ir taiko efektyvias procedūrų atlikimo technikas, kad užtikrintų maksimaliai gerą patirtį. Nuoširdžiai tikime, kad to nusipelnė kiekvienas. Todėl vos tik įžengę į „Bokšto SPA“ pajusite ramybe dvelkiančią atmosferą ir sužinosite, ką reiškia pakilti dviem coliais virš kasdienybės.

Atsipalaidavimą skatinanti erdvė

Dienos SPA centras Vilniuje „Bokšto SPA“ – įkvepianti erdvė, kurioje kiekviena akimirka ypatinga. Viskas čia apgalvota iki menkiausių detalių: nuo nepriekaištinga estetika žavinčio interjero iki profesionalių sveikatinimo ir puoselėjimo procedūrų.

Modernus, minimalistinis dizainas, senųjų rūsių plytos ir pro langus atsiverianti žaluma senųjų bažnyčių fone persipina į tobulą harmoniją. SPA centre tvyranti jauki tyla ir ramybė skatina mintis savaime nurimti, o kūną atsipalaiduoti. Todėl pamiršti miesto šurmulį ir kasdienius rūpesčius tampa itin lengva.

Didelis paslaugų pasirinkimas

Nesvarbu, norite pasilepinti viso kūno masažu, atgaivinančia veido procedūra ar apsilankyti pirtyje – „Bokšto SPA“ galite susikurti tokią poilsio akimirką, kokios labiausiai norite. Siūlome platų masažų ir kitų kūno procedūrų pasirinkimą.

Pagal poreikius galite rinktis klasikinį, švedišką, atpalaiduojantį, sportinį, struktūrinį, limfodrenažinį, aromaterapinį ar kitos rūšies masažą. Norintiems atgaivinti kūną skirti įvairūs šveitimai: detoksikuojantis, atpalaiduojantis, energizuojantis ir kiti. Na, o siekiantiems maksimalaus atsipalaidavimo rekomenduojame išbandyti „Bokšto SPA“ kūno ritualus.

Veido puoselėjimo procedūrų pasirinkimas taip pat labai platus: raminančios, detoksikuojančios, jauninančios, drėkinančios veido procedūros ir skirtingų rūšių veido masažai. Daugiau informacijos apie kiekvieną iš jų galite rasti paspaudę ant prieš tai pateiktos nuorodos.

Dienos SPA centras „Bokšto SPA“ – puiki vieta pasimėgauti profesionaliomis plaštakų, pėdų ir plaukų puoselėjimo procedūromis, magnio terapija ir „Cloud9“ terapija. Kiekviena iš šių patirčių gali padėti nuraminti kūną ir pasiekti gilų atsipalaidavimą.

Dienos SPA centras Vilniuje su baseinu ir pirtimis

„Bokšto SPA“ yra įrengtas 25 metrų ilgio baseinas su trimis plaukimo takeliais, puikiai tinkantis tiek ramiam, tiek intensyviam plaukimui. Šalia jo trys pirtys: klasikinė, Himalajų druskos ir turkiška. Kiekviena iš jų suteikia skirtingus pojūčius. Taigi, galite išsirinkti tą, kuri patinka labiausiai, arba išbandyti visas.

Šalia pirčių yra apsipylimo kambarys, kuriame galite atsigaivinti po lediniu vandeniu. Išėjus iš karštos pirties – tai tikras malonumas. Baseino ir pirčių erdvėje taip pat veikia sūkurinė vonia, tobulai tinkanti ramiam atsipalaidavimui.

Tikime, kad rūpinimasis savo kūnu, protu ir siela yra būtinas sveikam bei laimingam gyvenimui. Būtent tam ir skirtas dienos SPA Vilniuje „Bokšto SPA“. Atvykę čia galite patirti neįkainojamą ramybės pojūtį, kuris leidžia atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir pasisemti naujų jėgų. Taigi, kviečiame apsilankyti ir įsitikinti tuo patiems.