Įvyko vidinė klaida
Logo Logo
0 00:00

 Mg+ terapija 

Girdėjau apie mineralo magnio ypatingą reikšmę žmogui – dalyvauja daugelyje reakcijų organizme, o jo trūkumas gali būti susijęs su galvos skausmu, padidėjusiu stresu, nemiga, raumenų spazmais, sąnarių skausmais, energijos trūkumu, skysčių kaupimusi organizme. Suprantu, kad be magnio procedūrų neišsiversiu.

Bokšto SPA procedūrose naudojamas magnis yra išgaunamas iš senovės Zechsteino jūros Šiaurės Europoje, kuri tyvuliavo daugiau nei prieš prieš 25o milijonus metų. Ši jūra buvusi koncentruotas druskingo vandens telkinys. Laikui bėgant Zechsteino jūra lėtai susiformavo į požeminį naudingųjų iškasenų telkinį 1500 metrų žemiau žemės paviršiaus. Būtent iš šių požemių ir yra išgaunamas natūralus, 100% magnis, pasižymintis itin aukšta koncentracija.

Skirtingai nei kiti išgaunami magniai, Zechsteino jūros magnis yra daug švaresnis, nepaveiktas aplinkos veiksnių ir taršos.

Magnis yra atsakingas už daugiau nei 800  reakcijų žmogaus organizme, o apie 80% žmonių neturi pakankamai magnio savo organizme.

Svarbu žinoti, kad naudojant išoriškai magnio neįmanoma perdozuoti, nes per odą jo pasisavinama tiek, kiek jo reikia. Vėliau jis išstumiamas, skirtingai nei naudojant į vidų su papildais. Išoriškai naudojamas magnis tiesiogiai veikia skaudamą vietą.