Įvyko vidinė klaida
Logo Logo
0 00:00

Aromaterapiniai masažai

Mano močiutė augina pievą levandų. Prikemša pagalvėles ir prisako pasidėti prie lovos, kad miegas būtų ramus ir gilus. Močiute tikiu, bet, dėl visa ko, pasitikrinu, kaip veikia aromaterapija.

Vau! Pasirodo, ji daro stebuklus. Masažai, malonūs pokalbiai ir arbatos puodelis tarp delnų, praturtinti eterinių aliejų kvapais gali ne tik suteikti malonumą, bet ir sumažinti stresą, nuovargį ir visokiausius dalykus, kurie atsiranda, kai pernelyg ilgai užsibūnu darbe.

Tad leidžiuosi į Bokšto SPA požemius ir prašau masažo su kruopščiai atrinkta eterinių aliejų puokšte. Greitai suprantu, kad kvapų pasaulis toks įvairus ir paslaptingas, jog tik išbandžius atrasiu tai, kas man labiausiai patiks.

Ačiū, močiute, kryptis yra!

Iš Italijos atkeliavę absoliutai yra gryniausias produktas, kurį gali pasiūlyti šiandieninė rinka – itin koncentruotas, alergenų neturintis bei tinkamas naudoti kartu su maistu ar kosmetikos priemonėmis. Mūsų absoliutai gaminami pasitelkus uždaro ciklo technologiją, gamybos procese naudojamas anglies dvideginio ir ozono dujų mišinys. Galiausiai, absoliutai siūlo ne tik kvapą gniaužiantį aromatą, tačiau juose kartu yra išsaugotos augalinės veikliosios medžiagos. Įkvėpus, po 2 sekundžių smegenys absorbuoja veikliųjų medžiagų molekules, po 20 minučių jos atsiranda kraujyje, o po 22 minučių – prasideda poveikis ląsteliniame lygmenyje.