Įvyko vidinė klaida
Logo Logo
0 00:00

Sportinis masažas

Sportinis masažas – gydantis rankų šokis ant jūsų kūno

Sportinis masažas yra puikus pasirinkimas ne tik sportuojantiems, bet ir pasyviai gyvenantiems, sėdimą darbą dirbantiems žmonėms. Sportinio masažo metu intensyviai stimuliuojami giluminiai sprando, pečių, nugaros, kojų sričių raumenys, atpalaiduojamas kūnas ir siela.

Kodėl verta rinktis sportinį masažą?

Sportinis masažas, tai tarsi kelionė savo kūnu. Šio masažo metu terapeutas parenka individualią ir tik jums geriausiai tinkančią masažo techniką.

Sportinį masažą verta išbandyti kiekvienam, kuris nori suaktyvinti kraujotaką ir limfotaką, atpalaiduoti raumenis, pasijusti lengvesniu ir lankstesniu, bei atsikratyti emocinės įtampos.

Sportinis masažas gali tapti puikiu įrankiu teigiamų gyvenimo pokyčių ir geresnės sveikatos link.

Kaip atliekamas sportinis masažas?

Sportinio masažo metu naudojami skirtingi terapeuto rankų judesiai, kurie efektyviai skatina kraujo ir limfos tekėjimą kūnu. Judesiai atliekami skirtingomis kryptimis.

Sportinio masažo esmė – pasiekti giliuosius audinius, juos ištempti, išmasažuoti, sužadinti kraujotaką ir atpalaiduoti visą kūną.

Sportiniam masažui įpusėjus, ore tvyro lengvas atodūsis ir per kūną keliauja gilūs atpalaidavimo impulsai. Sportinis masažas sugrąžina kūnui balansą ir atstato vidines jėgas.

Kada verta rinktis sportinį masažą?

Sportinis masažas puikiai tiks besiruošiantiems varžyboms, aktyviai sportuojantiems, kenčiantiems nuo įtampos, dirbantiems sėdimą darbą ar tiesiog norintiems atsigauti po kasdienių gyvenimo maratonų.
Sportinio masažo specialistas savo judesiais padės atgauti ne tik fizinę, bet ir emocinę gerovę.
Sportinis masažas yra puikus būdas atsipalaiduoti, atgauti jėgas bei palepinti savo kūną.